Kjo është kënga më e re nga Tayna

By

“Edhe ti” është kënga e fundit që solli Tayna në bashkëpunim me Mozzik dhe reperja ka një këngë të re për fansat e saj.

Sot, ajo publikoi projektin e saj më të ri.

Kënga titullohet “A jo” për tekstin e së cilës u kujdes vetë reperja.

Kënga u publikua në kanalin e Friends Entertainment në Youtube vetëm në versionin audio. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm