Kjo është kënga e Robertit!

By

Pas një eksperience mbi dy dekadëshe si muzikant, Robert Berisha habiti shumëkë me vendimin e papritur që të debutoj në muzikë si këngëtar.

Megjithatë me talentin në krah dhe miqtë një gjë e tillë i ka rezultuar Robertit më e lehtë.

Muzikanti tashmë ka finalizuar projektin e ri muzikor të tilluar ‘Mia’ që do publikohet me datën 1 Qershor.

Nga pak sekonda sa ka ndarë me publikun, mund të krijohet përshtypja e përgjithshme për zhanrin që do e sjell Roberti në këngën e tij të parë. E presim! /prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm