Kjo është kënga e re nga Dj Geek (ViIDEO)

By

Dj Geek ka publikuar këngën e re “Love of mine” që është pjesë e albumit të tij.

Për muzikën dhe melodinë e tekstit është përkujdesur Dafina Zeqiri, ndërsa për tekstin e këngës është kujdesur Elinel.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

vi

Artikuj të ngjashëm