Kjo është kënga e re e Rina Balajt (VIDEO)

By

Javë më parë, reperi shqiptar me famë në Greqi, Sinboy njoftoi të gjithë fansat se Rina Balaj ishte rikthyer me një llogari të re në Instagram.

Përveç kësaj, ai bëri të ditur se ai dhe ajo kishin bashkëpunuar në një këngë me titull “Tentacion” e cila do të publikohet më 28 Nëntor.

Megjithatë, kënga nuk është se u dëgjua diku e as nuk u bë publike publikimi i saj por tani e keni mundësinë ta dëgjoni të plotë.

Videoja e mëposhtme sjell të plotë këngën e dy artistëve shqiptarë të cilët vitin e kaluar sollën “Gigi” që sot numëron miliona klikime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm