Kjo është gjinia e foshnjes që pret Monika Salihu

By

Këngëtarja Monika Salihu, siç edhe kemi bërë të ditur disa javë më parë në Prive së shpejti pritet të bëhet nënë.

E në prag të këtij zhvillimi të rëndësishëm, këngëtarja erdhi në intervistë ku shpalosi më shumë mbi partnerin, mungesën e dasmës por edhe gjininë e foshnjes.

Monika dhe Ylberi i cili jeton në Zvicërr presin të bëhen prindër të një vajze, siç edhe ka bërë të ditur këngëtarja në intervistën për Prive me Maki Bajramin.

Artikuj të ngjashëm