Kjo është gjëja më e vlefshme në garderobën e Taynës (VIDEO)

By

Tayna ka zbuluar cila ēshtë gjëja më e vlefshme në garderobën e saj.

Në 50 pyetjet e Prive, reperja ka treguar edhe shumë gjëra të tjera rreth saj dhe karrierës.

Cilat janë planet e saj, me kë s’flet e a mban inate? Këto dhe shumë tjera i kuptoni në videon më poshtë.

Artikuj të ngjashëm