Kjo është fotografia më e bukur e bebit Roan

By

Djali i reperit Kastritot Rexha, dita ditës po bëhet edhe më i ëmbël.

Tashmë ka mbushur dy muaj dhe Roan është tejet prezent në rrjetet sociale të prindërve të tij.

Në imazhin e fundit që bukuroshja Mjalinda Zeka ka hedhur në Instagram, ai duket shumë i lezetshëm përderisa nëna e tij, i ka vendosur një filtër si kurorë mbreti.

Përderisa Majk, në këto ditë të nxehta është parë duke u kënaqur në bregdet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm