Kjo është fotografia e Majkit dhe Majlindës që nuk e keni parë

By

Ata janë pa dyshim kryefjala e medias rozë muajve te fundit.

Majk dhe Majlinda, dyshja që nisën një romancë vitin e kaluar e që kulmoi me djalin, Roanin si fryt të dashurisë me çdo lëvizje të mundshme fitojnë vëmendje mediatike.

E tashmë kur po flitet për një ribashkim të mundshëm, në rrjete sociale, sidomos tek fansat e këngëtarit po qarkullon një fotografi e dyshes  e cila nuk është parë më herët.

Nuk dihet nëse ajo është shkrepur paraprakisht apo së fundmi por kjo ka mjaftuar që fansat e zjarrtë të dyshes të pushtojnë rrjetet sociale me këtë imazh për të dëshmuar dashurinë që kanë për Majkin dhe Majlindën.

Artikuj të ngjashëm