Kjo është femra shqiptare me të cilën do bënte bashkëpunim Zaimina (VIDEO)

By

25 pyetjeve të emisionit PRIVE, të shtunën që sapo kaloi, iu përgjigj Zaimina Vasjari.

Këngëtarja tregoi a e ka në plan t’i kthehet muzikës dhe me cilën femër shqiptare do ta bënte një bashkëpunim.

Përveç kësaj, Zaimina tregoi se a e ka në plan të bëjë edhe një fëmijë së shpejti dhe zbuloi disa gjëra të cilat nuk i kemi ditur më parë rreth saj.

Të gjitha këto ua zbulon videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm