Kjo është e vëteta e ‘lidhjes’ së Don Xhonit me Trejsin (VIDEO)

By

Disa ditë më parë, në shtypin rozë ka qarkulluar lajmi për një lidhje mes Don Xhonit dhe Trejsi Sejdinit.

Por a është e vërtetë se mes tyre ka filluar një romancë?

Në videon e mëposhtme mund të kuptoni detaje rreth këtij lajmi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm