Kjo është ‘dieta’ e Nora Istrefit

By

Nora Istrefi është pa dyshim ndër këngëtaret me linjat trupore më seksi në estradën shqiptare.

Pavarësisht faktit se u bë nënë vitin e kaluar, kjo gjë nuk ndikoi pothuajse aspak tek këngëtarja që e gatshme për verë, mahniti pak muaj pas lindjes në 2015-tën por edhe sivjet.

E duket se përtej punës dhe përkushtimit të madh në fitness me trajneren personale, Nora nuk është se ndalet shumë në ushqim.

Ajo ka postuar një foto pas koncertit mbrëmë ku pranë ka një picë shoqëruar me Coca-Cola dhe si përshkrim ka zgjedhur të ironizojë duke u shprehur: ‘La dieta’.

Një dietë të tillë do e mbanim të gjithë! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm