Kjo është dhurata më e mirë që mori Melisa për ditëlindje (FOTO)

By

Para pak ditësh, Melisa Lleshi ish-konkurrente e ‘Përputhen’, festoi ditëlindjen.

Në mesin e një ambienti fantastik e me njerëz shumë, ajo tregoi sot cila ishte dhurata më e mirë.

Dikush e pyeti në Instagram dhe Melisa u tregua e sinqertë.

Ajo tha se prezenca e njerëzve dhe festa ishin ato të cilat ajo i shijoi më së shumti./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm