Kjo është ‘dhelpra dinake’ por tejet seksi e Mozzik!

By

Reperi Mozzik shumë shpejt do ta sjellë këngën e tij më të re, të parën pas ndarjes nga Loredana.

‘Dhelpër dinake’ titullohët kënga e cila ende pa u publikuar ka nisur të komentohet për faktin se mund t’i drejtohet Lorit, ndonëse një gjë e tillë nuk mund të thuhet me siguri.

 

View this post on Instagram

 

Maybe i dont know anything… but i know that God doesn’t have IG but he’s following me everywhere ! #2EURO

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

E siç e do trendi, kjo këngë nuk do të jetë pa videoklip.

Mozzik tashmë e ka xhiruar klipin e ri në Dubrovnik të Kroacisë me një modele protagoniste e cila do të simbolizojë ‘dhelprën dinake’.

‘Dhelpra’ seksi e Mozzik (të paktën ajo e videoklipit) do të jetë modelja malazeze Ljubica Medenicae përzgjedhur si protagoniste në këngë.

Ky projekt është e sigurt se do të marrë vëmendjen e madhe dhe tashmë na mbetet vetëm të presim publikimin. /Prive.al

Image result for ljubica medenica

Image result for ljubica medenica

 

Artikuj të ngjashëm