Kjo është dëshira e madhe e Nora Mujës (VIDEO)

By

Rubrika ‘Kutia’ e emisionit NIN, si protagoniste të saj mbrëmjen e kaluar pati Miss Grand Kosovën, bukuroshen Nora Muja.

Përballë pyetjeve provokative të gazetares Liberta Spahiu, Nora u gjend mjaft mirë duke mos hezituar aspak të përgjigjet.

Ajo u shpreh se mashkulli ideal për të do donte të ishte i sinqertë dhe se hera e fundit që i janë mbushur sytë me lot ka qenë kur nata kur edhe u kurorëzua me titullin e ‘Miss Grand Kosova’.

Por se cila është dëshira e saj e madhe, do të mund ta kuptoni përmes videos së mëposhtme. /Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm