Kjo është arsyeja pse Aurela Hoxha nuk bën publik partnerin e saj

By

As Aurela Hoxha nuk shpëtoi nga vëmendja e mediave, kjo për faktin se ajo është bërë nënë për herë të parë, larg nga vëmendja e publikut.

Së fundmi ajo ishte e ftuar në “Natën me Aulonën”, ku ka folur rreth shtatzënisë, të birit, bashkëshortit dhe shumë detajeve nga jeta private.

Ndër të tjerash, ajo tregoi edhe arsyen pse zgjedh që të mos e bëjë publik partnerin dhe babain e fëmijës së saj.

“Ka respektuar shumë zgjedhjet e mia dhe unë jam shumë e lumtur për këtë. Nuk mendoj se ka çifte që nuk ka zënka e probleme, por është një njeri që rrallëherë ndodhë që të më nervozojë. Edhe nëse e bën di të më qetësojë, është njeri shumë i mirë edhe ajo që vlerësoj më shumë është shpirti dhe mënyra si më bën të ndihem. Fakti që unë ndihem e plotësuar me të mjafton!”- përfundoi Aurela duke thënë se nuk do të flasë shumë rreth partnerit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm