Kjo është arsyeja për të cilën do ta linte Lyrical Son muzikën (VIDEO)

By

25 pyetjeve të emisionit Prive, këtë të shtunë që sapo kaloi, iu përgjigj Lyrical Son.

Reperi i PINT, tregoi shumë gjëra përmes kësaj rubrike madje e tha edhe arsyen për të cilën do ta linte përfundimisht muzikën.

Përveç kësaj, ai tregoi kur do të dalë kënga e tij e re, si është jeta e tij në Amerikë dhe shumë gjëra të tjera që e karakterizojnë atë.

Këto dhe përgjigje të tjera mund t’i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm