Kjo artiste rikrijoi një nga veshjet më të famshme të Beyonce-s

By

Të dielën që lamë pas, në mbrëmje u mbajt eventi prestigjioz i “BET Awards”.

E pranishme ishte edhe Zendaya e cila u shfaq me një rikrijim të fustanin Versace  që Beyonce e veshi në performancën e vitit 2003 të këngës “Crazy in Love”.

Zendaya zgjodhi një version të gjatë të fustanit Versace dhe e kombinoi me një palë sandale “Stuart Weitzman” të krijuara vetëm për të dhe vuri diamante të verdhë nga “Bulgari”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm