Kirurgu teston Aurela Hoxhën! Ja çka i thotë direkt në televizion

By

Bukuroshja shqiptare Aurela Hoxha, krahas jetesës së saj, gjithmonë në media është komentuar për pamjen e jashtme, respektivisht ndryshimet në fytyrë.

Dhjetëra aludime janë ngritur për ndërhyrje kirurgjikale në fytyrë e trup por të paktën për shumicën e pjesëve të përfolura, më nuk do ketë dilema.

Kjo për faktin se një kirurg, të cilin Aurela e priti me qëllim, e ‘testoi’ bukuroshen direkt në televizion.

Ai preku hundën e saj, të pasmet dhe barkun për të konstatuar a i ka hequr brinjët dhe në tre pjesët, ai deklaroi se bukuroshja nuk ka intervenuar.

Aurela është shprehur se vetëm buzët i ka të bëra teksa ka mohuar edhe ndonjë mbushje eventuale të mollëzave pavarësisht se të paktën me sy të lirë, kjo është përshtyja që lind në momentin e parë.

Modelja dha mesazh për vajzat që të mos kërkojnë tutje të bëjnë operacione duke u thirrur në format e Aurelës meqenëse format e saj trupore dhe fytyrën përjashto buzët, i ka krejtësisht natyrale. /Prive.al/

snapchat-1679879715592600682

 

Artikuj të ngjashëm