Kim Kardashian u fotografua duke puthur dikë tjetër por nuk është ashtu si mendoni

By

Në SNL të kësaj jave, prezantuesja Kim Kardashian West luajti Jasmine së bashku me Pete Davidson, i cili i tregoi asaj një botë krejt të re si Aladdin.

Aladdin i Davidson ishte i pasigurt në lidhje me madhësinë e organeve gjenitale të tij derisa Genie e Bowen Yang i plotësoi dëshirën përfundimtare të Aladdin, shkruan Vulture.

Shfaqja mbyllet me Davidson dhe Kardashian West që ndajnë një puthje në qilimin magjik. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm