Kim Kardashian prezanton beben për të parën herë, vogëlushe shumë e ëmbël

By

Kur motra e saj Kylie Jenner më në fund e konfirmoi se i ka dhënë jetë një bebeje të bukur e të shëndetshme, doli në pah edhe imazhi i parë i bebes së të famshmes Kim Kardashian.

Jenner ka publikuar një video disa minutëshe, në të cilat ka momente ku shihet edhe motra e saj e madhe Kim Kardashian me foshnjën e saj, vajzën Chicago.

Bundle of joy: Kylie Jenner's birth announcement video showed Kim Kardashian's new baby Chicago for the very first time 

Adorable: It was the first time the child has been shown since the 37-year-old reality star and 40-year-old rapper welcomed their new addition on January 15

Kim dhe Kanye West, reperi i famshëm amerikan, sollën në jetë fëmijën e tyre të tretë përmes një nëne surrogate gjatë muajit të kaluar.

Në videon që Jenner ka publikuar, Kim shihet duke i dhënë në krahë vajzën e saj së motrës,

Kjo është hera e parë që Chicago është shfaqur publikisht që kur erdhi në jetë me 15-të janar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm