Kim Kardashian poston fotografinë e Anxhelina Hadërgjonajt në Instagram

By

E famshmja, Kim Kardashian, ka postuar fotografinë e Anxhelina Hadërgjonajt në Instagram.

Kjo ndodhi për shkak se për grimin e saj është kujdesur grimeri Ariel, artisti i cili iu bën make-up shpesh herë motrave Kardashian-Jenner.

Kim mori imazhin të cilin Arieli e postoi në instastory dhe e ripostoi në profilin e saj.

Anxhelina në foton e re duket me një pamje ndryshe pasi është bërë bionde.

Kujtojmë që këngëtarja e cila jeton në Amerikë së shpejti vjen me një projekt të ri pas një kohe të gjatë larg muzikës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm