Kim Kardashian merr kritika të rënda, arsyeja janë aksesorët e vajzës së saj

By

Kim Kardashian sapo postoi një fotografi shumë të ëmbël të vajzës së saj duke u betuar se ato do të jenë mike përgjithmonë, dhe sinqerisht nuk ka asgjë për të ankuar! Në qoftë se nuk jeni një nga personat që përgjojnë në komentet e saj, në këtë rast ka kaq shumë për t’u ankuar, duke filluar me vathët e varur të vajzës North.

Të gjithë duken jashtëzakonisht të hutuar dhe të mërzitur që North ka vënë vathë rreth të mëdhenj në foton më poshtë, dhe natyrisht shumë njerëz kanë ndier nevojën për të kritikuar Kim në komente.

View this post on Instagram

Pinky swear we’re besties for life!!!

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Disa nga komentet ishin:

“E lezetshme, por ata vathë gjigante për një vajzë të vogël? Ajo nuk është as 11 vjeç.”

“North nuk duhet të vë vathë kaq të mëdhenj në këtë moshë! Ata do të tërheqin vrimat e saj të vogla.”

“Pse ka vënë vathë? Ajo nuk duket si një vajzë e vogël.”

“Kim vishe fëmijën tuaj sipas moshës së saj. Kjo nuk duket bukur. Këta vathë, seriozisht?”

“Lëreni të jetë fëmi! Mos e bëni më të vjetër seç duhet të jetë! Fëmijë je vetëm një herë!”

 

Artikuj të ngjashëm