Kim Kardashian lëkund rrjetin: Nudo në fotosesionin e ri, ajo do marrë edhe ca miliona nga produkti i ri

By

Aromat e reja nën emrin Kim Kardashian West u lansuan në më pak se dy javë më parë dhe u shitën që të gjitha duke fituar rreth 14 milionë.

Ndërsa të hënën mbrëma, Kim Kardashian ka paralajmëruar një tjetër produkt kozmetik që do i shtohet linjës së saj të parfumeve.

37 vjeçarja ishte mbushur në xixa në trupin e saj lakuriq, për të promovuar produktin e saj të ri kozmetik Ultralight Bemas që do jetë një “highlighter”, i cili kohëve të fundit është trendi më i ri në artin e grimimit.

Kim kishte lënë flokët e saja të hirta në bishtalec, ndërsa po i mbulonte me duar pjesët intime të trupit.

E në këtë video që e ka publikuar në rrjete sociale e cila më pas pushtoi internetin, ajo shfaqë linjat e përkryer, një stomak të rrafshët e duar të tonifikuara me ushtrime fizike. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm