Kim Kardashian bëhet nënë sërish

By

Ylli i reality show “Keeping up with the Kardashians”, konfirmoi në Twitter të premten, që ajo dhe burri i saj reperi Kanye u bënë prindër të një vogëlushi. Është hera e katërt që çifti bëhen prindër.

Lindja e bebes u bë nga një nënë surrogate, për shkak të problemeve shëndetësore të Kimit.

“Ai është këtu dhe është perfekt!”, shkruan Kim në Twitter. /prive.al

Artikuj të ngjashëm