Kim ka vendosur të bashkëpunojë me motrat e saj për projektin e saj të ri

By

Kim Kardashian West ka vendosur që bashkëpunimi i saj i radhës të jetë me antarët e familjes së saj.

Ajo është bashkuar me motrat e saj Kourtney dhe Khloe Kardashian për të lansuar The Diamond Collection, një koleksion prej tre parfumesh i cili do të dalë në shitje me 8 nëntor.

“Ky koleksion është me të vërtetë i veçantë sepse është bashkëpunimi i parë i aromave që kam bërë me Kourtney dhe Khloé për linjën time KKW. Secila nga aromat përshkruan neve me të vërtetë, “. Aroma ime është e freskët dhe me lule por bëhet më e ngrohtë dhe më sensuale pasi e vesh gjatë gjithë ditës.”- ka thënë Kim

Kardashian West më parë bashkëpunoi me motrën Kylie Jenner në një grup prej tre aromash.

 

Burimi: Harpersbazaar.com

Artikuj të ngjashëm