Kim e Kanye prindër sërish – dyshja zgjedhin një nënë surrogate dhe këto janë detajet

By

Kim Kardashian dhe Kanye West u bënë të famshëm edhe duke përdorur një nënë surrogate për fëmijën e tyre të tretë, vajzën Chicago West, e cila do të bëhet 1 vjeçare vetëm në pak javë.

Ndërsa TMZ tani po raporton se çifti i njohur kanë zgjedhur një tjetër nënë surrogate për fëmijën e tyre të katërt, i cili është një djalë që pritet të vijë në jetë.

Arsyeja? Nëna e tyre e mëparshme surrogate e lindi një tjetër fëmijë gjatë Krishtlindjeve, dhe nuk ishte e gatshme të lindte sërish.

Ndërsa se kush është nëna tjetër surrogate, Kim e Kanye nuk e kanë treguar ende. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm