KIDDA – performanca e “Malli” & “Cataleya” në Prive (VIDEO)

By

Në Prive Extra, njëri nga të ftuarit ishte këngëtari i hitit “Malli” – Kidda.

Ai hapi dyert e shtëpisë së tij dhe foli për shumë gjëra.

Përveç kësaj, ai performoi me hitin e verës dhe projektin e fundit “Cataleya”.

Ndiqni videon e plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm