Kida sapo na paralajmëroi një surprizë!

By

Në fund të 2019-ës solli “Moti” e mesa duket është koha për një këngë të re nga Kida e cila tashmë është duke punuar për dy tregje muzikore atë shqiptare dhe ndërkombëtare.

E sot, artistja ka paralajmëruar një surprizë por që nuk ka dhënë detaje.

Supozimet janë mbi një produksion të ri, por që nuk kemi diçka konkrete meqenëse artistja është treguar e rezervuar.

Kurioziteti tashmë veçse është shtuar, teksa po presim që Kida të na zbuloj më shumë./Prive.al

View this post on Instagram

ready for a surprise? 🤪

A post shared by KIDA (@kida) on

Artikuj të ngjashëm