Kida ndryshon në pamje

By

Kida kohëve të fundit ka nisur të eksperimentojë në pamjen e saj kryesisht tek ngjyra e flokëve.

Pasi i shndërroi në të gjelbërta, këngëtarja tanimë ka kombinuar dy ngjyra dhe një prerje për të ardhur tek rezultati i ri në imazh.

Ky rifreskim është pëlqyer nga fansat që kanë shprehur përshtypjet pozitive në hapësirën e komenteve në rrjete sociale.

Kujtojmë se Kida pritet që në muajt në vijim të sjell një tjetër krijim muzikor pas hitit veror ‘Premtimet’ që pati dëgjueshmëri në secilin cep ku flitet shqip.

Është përfolur edhe për një duet me Xhensilën por kjo këngë do të publkikohet më vonë. /Prive.al/

https://instagram.com/p/9EQJe1AYsm/

Artikuj të ngjashëm