Kida feston sot ditëlindjen

By

Po mbush vetëm 22 vjet por karriera dhe suksesi i saj është përtej viteve që mban mbi supe.

Kida prezantoi veten së pari me projektin “Murder” në vitin 2014 e që nga atëherë fansat dhe ndjekësit e saj kanë pritur me një frymë për projekte të reja.

Me rastin e ditëlindjes së saj ajo postoi  në llogarinë e saj në Instagram një foto ku shkruan “Vec 22”.

Të shumtë ishin miq, familjarë e kolegë e bahskëpunëtorë që uruan artisten.

Prive i bashkëngjitet urimeve të bukura, urimë ditëlindjen Kida! /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm