Kida e pranon publikisht se ka qenë e dashuruar (VIDEO)

By

Pak ditë më parë, Kida dhe Mozzik sollën “Paranoja-Pishmon”, dy projekte të cilat kanë thyer rekorde dhe po qëndrojnë në vend të parë në shumë shtete të botës.

Sonte, në NIN me Alaudin Hamitin, ajo u rrëfye për shumë gjëra që kanë të bëjnë me karrierën e saj por nuk la anash as jetën private.

Për herë të parë, ajo e pranoi publikisht se ka qenë e dashuruar.

Intervistën e saj të plotë brenda të cilët do të kuptoni shumë gjëra rreth saj, e keni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm