Kida e Mozzik sërish në studio!

By

“PP” dhe “Kërkun” janë padyshim tre nga hitet e kësaj vere të kënduara nga Kida dhe Mozzik.

Kimia artistike mes tyre është e jashtëzakonshme e kjo ka bërë që çdo bashkëpunim mes tyre të pëlqehet.

Por ka gjasa që duetet mos të përfundojnë këtu për dy artistët.

Mbrëmë Kida ka shpërndarë një fotografi nga studio e Rzon së bashku me Mozzik, por pa dhënë detaje.

Mos vallë është rrugës kënga e pestë mes Kidës e Mozzik?! – Këtë përgjigje presim të na thonë shumë shpejt vetë artistët./Prive.al

Artikuj të ngjashëm