Kida dhe Mozzik shumë shpejt publikojnë klipin

By

Këngëtarët e On Records, Orhidea Latifi dhe Gramoz Aliu janë afër finalizimit të bashkëpunimit të parë.

Kënga është punuar nga Zzap and Chriss teksa video do të realizohet nga Imagine Films.

Artistët bashkojnë forcat pas suksesit me këngët e fundit, Kida u klikua shumë me ‘Boni Zo’ teksa edhe ‘Koke Shumë ‘ e Mozzik u pëlqye nga publiku./Prive.al

Artikuj të ngjashëm