Kida debuton me një model të ri flokësh

By

Para pak kohësh, Kida u prezantua me flokë të gjata me një ngjyrë rozë të ndezur.

Por ky model flokësh i përket të kaluarës, sepse këngëtarja sapo debutoi me një pamje krejtësisht ndryshe.

Me flokë shumë më të shkurtër dhe një nuancë të verdhë kështu duket Kida tani. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by KIDA (@kida)

Artikuj të ngjashëm