Khloe Kardashian thyen heshtjen për fëmijën e saj të dytë

By

Khloe Kardashian foli për të qenë nënë e dy fëmijëve për herë të parë, më pak se një muaj pasi konfirmoi lindjen e fëmijës së saj të dytë me Tristan Thompson.

Teksa fliste për djalin e saj për herë të parë, ylli i realitetit, 38-vjeç, tha se i pëlqen ‘gjithçka, madje edhe pjesët e vështira’ për të qenë prind.

“Fëmijët e mi më sfidojnë si person dhe të jesh në gjendje t’i formosh njerëzit e vegjël në njerëz të mëdhenj vërtet të jashtëzakonshëm është një nder dhe një dhuratë, tha ajo për Elle në një intervistë të re.

Ajo vazhdoi: “Ne duhet t’i marrim seriozisht këto role, veçanërisht në kohën e sotme, me sa aksesueshmëri kanë fëmijët dhe informacionin ndaj të cilit ekspozohen kaq të vegjël. Është shumë e frikshme, por unë e marr punën time shumë seriozisht. E dua aq shumë”.

Kardashian dhe ish-i i saj, të cilët u ndanë përsëri në fillim të këtij viti pasi ai lindi një djalë me një grua tjetër gjatë marrëdhënies së tyre, mirëpritën të porsalindurin e tyre përmes një surrogate në fillim të këtij muaji.

‘Khloé është në renë nëntë. Marrja e një vëlla ose motër për True ka qenë një udhëtim i tillë.’ një burim i tha së fundmi People. “Ajo është shumë e emocionuar që do të bëhet sërish nënë. Ajo me të vërtetë donte një djalë.’

‘Khloé nuk ka ndarë ende një emër. Ajo po merr kohën e saj me emrin”, vazhdoi burimi, duke shtuar, “Ajo dëshiron që të jetë ashtu siç duhet”.

Lajmi shpërtheu se çifti përsëri po prisnin një djalë së bashku më 13 korrik, rreth shtatë muaj pas ndarjes së tyre të fundit.

Ata tashmë janë prindër të vajzës katërvjeçare True Thompson.

Artikuj të ngjashëm