Khloe Kardashian rikthehet me ish të dashurin tradhtar

By

Scott Disick duket se e ka konfirmuar rastësisht se Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson janë rikthyer së bashku.

Ai e zbuloi aksidentalisht duke komentuar “Tristan Thompson ëhstë një burrë me fat” në një foto të Khloe ku pozon me bikini.

Scott Disick thirsts over Khloe Kardashian and hints Tristan reunion |  Metro News

Khloe dhe Tristan janë parë bashkë gjatë muajve të fundit dhe ata kanë qenë në karantinë së bashku dhe që nga bllokimi ajo dhe pjesa tjetër e familjes gjithashtu u drejtuan shkuan në shtëpinë e tij në L.A. për të festuar në fundjavën e Katër Korrikut.

Basketbollisti kanadez dhe Khloe kanë edhe një vajzë, që erdhi në jetë në vitin 2018. Ai e tradhtoi Khloe gjatë kohës sa ajo ishte shtatzënë me shoqen e ngushtë të motrës së saj.

Artikuj të ngjashëm