“Këtu virusi ish hy thellë”, Vedati tallet me situatën në shtëpi

By

Vedati, një nga banorët e rinj të shtëpisë vazhdon të ngacmojë banorët dhe të krijojë situata komike në shtëpi.

Ai u tall me situatën në shtëpi duke thënë se askush nuk po i beson askujt.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

Artikuj të ngjashëm