Këtu mund të shihni kostumet më të mira të “Halloween”

By

“Halloween 2021” është afër, dhe shumë të famshëm si Kourtney Kardashian, Jamie Lee Curtis, Megan Thee Stallion, Hayley Kiyoko e të tjerë, tashmë na kanë frymëzuar me kostumet e tyre vërtetë epike.

Këtu do të shihni 12 kostumet më të mira të të famshmëve të Halloween të vitit 2021.

1.Travis Barker dhe Kourtney Kardashian si Sid dhe Nancy

2. Jamie Lee Curtis në rolin e Marion Crane nga “Psycho”

3. Chris Appleton në rolin e “Aquaman”

4. Megan Thee Stallion si ‘Pinhead’ nga “Hellraiser”

5. Kathy Hilton si ‘Hunky Dory, DDS’

6. Hayley Kiyoko si Kang Sae-Byeok nga “Squid Game”

7. Kyle Richards si drejtuese zile

8. Mitralozi Kelly si një skelet me brirë lëkundëse

9. Mod Sun dhe Avril Lavigne si skeletë

10. Dorit Kemsley në rolin e Paris Hilton

11. Larsa Pippen si Elvira Hancock nga “Scarface”

12. Lisa Rinna si lepurushja famëkeqe nga sezoni 7 i “RHOBH”

Artikuj të ngjashëm