Këto materiale ju presin të shtunën në Prive (VIDEO )

By

Këtë të shtune në Prive, në Klan Kosova dhe në ora 19:00, Edona Llalloshi hap dyert e shtëpisë së saj, për të na i treguar të rejat.

Ndërsa këngëtarja Ryva Kajtazi, rrëfen cila është ëndrra më e madhe e saj…

E Nexhat Osmani vjen në intervistën “60-të sekondëshe” në Prive.

Kurse aktorja e njohur kosovare Albulena Kryeziu Bokshi, rrëfen se kush i di sekretet e saja.

Dhe këtë herë do e mësojmë se pse u largua nga skena Shqipe Abazi?

Artikuj të ngjashëm