Këto materiale ju presin sonte në Prive (VIDEO)

By

Prive edhe këtë javë vjen me përplot materiale interesante.

Gazetarët e Prive, Vlorijan Halili dhe Artan Telaku sjellin intervista me personazhe të njohura edhe përtej kufinjve të vendit tonë.

Blero vjen në interviste ku flet për projektin e tij më të fundit “6 copë jetë”.

Aktori i njohur turk Erkan Petekkaya vjen në Prishtinë.

Kësaj here në “Qitja pikën”, kreatorja e njohur Drenusha Xharra ia qet pikën, kurse në 25 pyetjet e Prive përgjigjet Vildane Zeneli.

Këto e shumë të tjera ndiqeni promon dhe emisionin Prive në ora 19:00 me Liberta Spahiun në Klan Kosova dhe live në kanalin zyrtar të Prive në Youtube. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm