Këto materiale ju presin nesër në Prive

By

Edhe këtë javë, emisioni Prive vjen të shtunën me një varg materialesh interesante.

Personazhe të shoubizit nga sfera të ndryshme shpalosin risitë e tyre dhe vijnë në rubrikat e emisionit.

A e zbuluar gjininë e fëmijës së parë Granit Xhaka? Kur po martohet Milot Rashica?

Si u organizua, si eci dhe cila ishte surpiza në koncertin e Alban Skënderaj në Prishtinë.

Intervistë me Ard Islamin, dhe Learta Jakupi kësaj radhe ja qet pikën në rubrikën “Qitja pikën”.

Këto e shumë të tjera vinë këtë të Shtunë në Prive.

Ndiqeni në Klan Kosova këtë të shtunë në ora 19:00.

 

 

Artikuj të ngjashëm