Këto janë ushqimet e preferuara të Engjëllushës (VIDEO)

By

Engjëllusha Salihu ka treguar cilat janë ushqimet e saj të preferuara.

Në një intervistë për Prive, këngëtarja tregoi çfarë muzike preferon, sa harxhon në shopping dhe cilat janë planet e saj sa i përket muzikës.

Ndiqni videon e mëposhtme për të parë vilën e saj në Brezovicë dhe për të kuptuar shumëçka rreth saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm