Këto janë planet e Anxhelina Hadërgjonajt pas pandemisë (VIDEO)

By

Ka pasur shumë zëra vitin e kaluar se Anxhelina Hadërgjonaj po rikthehet në muzikë me projekte të reja.

Kjo në fakt është e vërtetë edhe pse akoma nuk kemi dëgjuar këngë të reja nga ajo.

Megjithatë, Anxhelina tha për Prive javë më se ka shumë muzikë gati dhe do të rikthehet pas pandemisë.

Ndiqeni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm