Këto janë papuçet e shtrenjta të Hermes pas të cilave po çmenden VIP-at shqiptarë

By

Janë të thjeshta, një ngjyrëshe por të një marke super luksoze.

VIP-at shqiptarë që njihen si fashionista dhe që vishen me markat më të njohur a më të shtrenjta botërore, po lënë kokën prapa papuçeve verore të markës Hermes.

Angela Martini, Morena Taraku e Elvana Gjata këtë verë i kanë të preferuara këto mbathje të Hermesit, të cilat i kanë prezantuar edhe nëpërmjet rrjeteve sociale.

Me një kërkim të thjeshtë në internet, zbulon se këto papuçe kushtojnë rreth 600 deri në 800 euro, varësisht se çfarë ngjyre zgjedh. /Prive.al

View this post on Instagram

Not used to

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Artikuj të ngjashëm