Këto janë materialet e këtij episodi në Prive!

By

Prive vjen sonte në ora 22:00 me një episod të ri!

Blero tregon se planet e tij dhe të Afronës kanë ndryshuar!

Gold AG vjen në intervistën e tij të parë, tashmë me epitetin baba.

Gara vazhdon në “E ke yllin”!

“Nga këngëtarë në moderatorë”, trendi që kaploi estradën!

60 sekondat dyfishohen për çiftin Njomza dhe Rinor!

Por jo vetëm, sonte në ora 22:00 në Klan Kosova.

Artikuj të ngjashëm