Këto janë gjërat që nuk i keni ditur për Ritën dhe Fidanin (VIDEO)

By

Rita dhe Fidani, çifti i shumë komentuar për projektet e tyre, kanë treguar gjëra interesante për lidhjen e tyre në një intervistë për Prive.

Ndër të tjerash, ata kanë folur për projektet muzikore dhe si merren vesh rreth tyre.

Ndiqni videon më poshtë për të kuptuar shumëçka për çiftin simpatik./Prive.al

Artikuj të ngjashëm