Këto janë fjalët e veçanta që Miloti ia dedikoi të birit në ditëlindjen e tij!

By

Futbollisti i njohur Milot Rashica është babai i dy djemve, Tianit dhe Roanit.

Sot djali i tij i madh Tiani, i cili i dha epitetin baba për herë të parë, feston ditëlindjen e tij të 2-të.

Përmes disa fjalëve mjaft të veçanta në një postim të ndarë me ndjekësit e tij, Miloti u shpreh:

Dy vjet më parë ma ndriçove jetën. Gëzuar ditëlindjen djali im”.

Kujtojmë se Miloti dhe bashkëshortja e tij Belkiz, në shtator të vitit të kaluar mirëpritën në jetë djalin e tyre të dytë Roan.

Shumë urime. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm