Këto janë disa të vërteta dhe të pavërteta për të famshmit shqiptarë (VIDEO)

By

Me siguri tashmë e keni mësuar terminin e ri të emisionit Prive.

Të premteve në oren 22:00 keni mundësi të kuptoni shumë gjëra rreth artistëve shqiptarë.

Videoja e mëposhtme ju sjellë disa të vërteta dhe të pavërteta për fytyrat publike.

Aida Doçi, Fero e Arbenita, Eneda Tarifa janë brenda linkut më poshtë duke zbuluar diçka për ata./Prive.al

Artikuj të ngjashëm