Këto janë dhuratat e Tarës e Afronës për Bleron (FOTO)

By

Me rastin e ditëlindjes së 38-të të Bleros, këngëtari i njohur ka pranuar dhurata me kuptim nga dy prej personave të zemrës, Tarës dhe Afronës.

Bija e tij, ka menduar një kartolinë për babain duke i shtuar vlerën pasiqë atë e ka konceptuar dhe punuar vetë.

Ndërkohë, Afrona i ka dërguar torte me shenjat e ekipit favorit Barcelonës. /Prive.al

bleromuharremi_1468925921637

bleromuharremi_1468937846110

Artikuj të ngjashëm