Këto janë detajet për këngën e re të Capital T

By

Capital T ka përfunduar një projekt të ri muzikore dhe nuk do të duhet të prisni shumë deri në publikim.

Kënga e re titullohet “Diego” e cila do të lansohet me 27 mars. Një orë e caktuar publikimi nuk është bërë e ditur.

Gjithashtu, artisti gjeti edhe një mënyrë shumë kreative për të promovuar këngën e tij të re në postimin e mëposhtëm.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo)

Ai ka ndarë disa rreshta nga kënga e re me publikun duke i ndarë ato në profilin e Instagramit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm